Po prostu mieszkaj, iDom zrobi resztę za Ciebie

strona główna mapa strony

iDom - Budynki inteligentne

Zarządzanie budynkiem i wizualizacja

     W instalacjach inteligentnych możliwe jest sterowanie wszystkimi urządzeniami podłączonymi do systemu z dowolnego miejsca w budynku - lokalnie za pośrednictwem przycisków, pilotów, lub też na odległość za pomocą Internetu czy telefonu komórkowego. Przykładowo możemy z salonu uruchomić ogrzewanie w sypialni lub wracając do domu o porze innej niż zwykle za pomocą SMS uruchomoć wcześniej ogrzewanie tak by na czas naszego przyjazdu w domu była już odpowiednia temperatura.

    Komunikacja z instalacjami inteligentnymi może być dwukierunkowa, dlatego system poinformuje nas o wszelkich nieprawidłowościach w funkcjonowaniu instalacji - awarii ogrzewania, uruchomieniu alarmu lub detekcji ruchu, o otwartym oknie lub zwiększeniu się siły wiatru i automatycznym opuszczeniu rolet.

    Dzięki systemom wizualizacji możemy w bardzo przejrzysty sposób sterować instalacją, przy pomocy paneli dotykowych lub specjalnych aplikacji komputerowych. Stan systemu jest wtedy przedstawiony w postaci czytelnych informacji umiejscowionych zazwyczaj na rzucie pomieszczeń w budynku. Po zintegrowaniu z systemem monitoringu możemy mieć bieżący podgląd na pomieszczenia i widzieć rezultaty sterowania intalacją.

Inteligentne budynki Lublin, Inteligentny budynek Lublin, Inteligentne domy Lublin, Inteligentny dom Lublin, Lublin inteligentne budynki, Lublin inteligentny budynek, Lublin inteligentne domy, Lublin inteligentny dom, Inteligentne instalacje Lublin, Inteligentna instalacja Lublin, Instalacje inteligentne Lublin, Systemy inteligentne Lublin

copyright iDom 2005 - 2015 instalacjeEIB / KNXLCNfirmareferencje kontakt design Centrum Internetowe
Inteligentne budynki Lublin Inteligentny budynek Lublin Inteligentne domy Lublin Inteligentny dom Lublin Lublin inteligentne budynki Lublin inteligentny budynek Lublin inteligentne domy Lublin inteligentny dom Inteligentne instalacje Lublin Inteligentna instalacja Lublin Instalacje inteligentne Lublin Systemy inteligentne Lublin